Jak szybko lęki zostaną wyciszone lekami?

Moj partner ma zdiagnozowana schizofrenie. To 3 rzut choroby w ciagu roku. Obecnie od 4dni bierze olanzapina 5 mg na noc,doxepin I serdolect 8mg na dzien w.polaczeniu z seronilem 10mg. Przedtem bral olanzapine 10mg na noc I seronil 10mg na dzien.pomimo wlaczenia.serdolectu nie widac zadnej poprawy. Jak szybko ma takich dawkach lęki powinny zostac wyciszone? Czy powinnismy zglosic sie.do szpitala gdyz porabnne poranne ataki lękowe sa coraz gorsze.

Jeśli stan partnera się pogarsza, warto podjąć konsultację z lekarzem (leczącym partnera, który przepisał obecny zestaw)- lub w skrajnych sytuacjach, rzeczywiście zgłosić się do szpitala. Czasem stały pobyt pozwala - pod obserwacją- ustawić leczenie w najkorzystniejszy sposób.