Jak szybko może pojawić się wyrośl kostna?

Witam Czy Wyrośl chrzęstno-kostna rośnie szybko i może pojawić się z dnia na dzień? Czy jest możliwe aby pojawiła na obojczyku bliżej ramienia ? Czy wyrośl chrzęstno-kostna może nie powodować bólu i jest twarda w dotyku o kształcie takim okrągłym?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się w pierwszej kolejności do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania internistycznego (w szczególności ocena węzłów chłonnych), a następnie do lekarza ortopedy, który pomoże ocenić charakter zmiany. Lokalizacja ta nie jest typowa dla wyrośli chrzęstno-konstnej.