Jak szybko opanować stres w szkole?

Dziękuje za odpowiedzi na temat silnego stresu i bólu brzucha. A moim kolejnym pytaniem jest jak sobie w prosty sposób pomoc , jak opanować stres w szkole czy na maturze?

Witam. Proponuję wizytę u psychologa, psychoterapeuty w celu rozpoznania przyczyn przeżywania tak silnego lęku i wypracowania właściwego dla siebie sposobu radzenia sobie w tak trudnych sytuacjach. Z reguły zaleca się stosowanie miarowych oddechów, które łagodzą napięcie. Przygotowanie się w stopniu bardzo dobrym do odpowiedzi, bo to gwarantuje pewność siebie. I pracę nad podwyższeniem poczucia wartości. Powodzenia

Dzień Dobry Panu,

Na tu i teraz, sugeruję skupienie na oddechu, głęboki wdech i powolny wydech.
Powtórzyć tak cztery razy.

Życzę Panu lekkiego dystansu,
Irena Mielnik-Madej