Jak szybko po zabiegu łyżeczkowania macicy można dostać miesiączkę?

Jak szybko po zabiegu łyż.macicy można dostać miesiączkę?.04.02.2014po wizycie w gab. gin dostałam sk. do szpitala.Powód-3 tyg krwawienie z dróg rodnych.Na zdjęciu USG były widoczne białe plamy 2,5cm.Pani doktor stwierdziła "trzeba skrobać".Rano zgłosiłam się do szpitala i tam bez żadnych dalszych badań zostałam poddana łyżeczkowaniu,do domu tego samego dnia po wyniki za 3 tyg.Dziś rano dostałam bóli, podobne do tych menstr. i krwawienie było silniejsze z widocznymi skrzepami czy to normalne?

Tak, może się tak zdarzyć jednak takie krwawienie powinno w przeciągu 1-2 dni ustąpić. Jeśli będzie krwawienie bardzo duże i nie będzie ustępowało proszę pilnie w tej sprawie udać się do ginekologa.