Jak szybko pozbyć się nadwagi?

Witam, Mam 19 lat , 178 cm wzrostu oraz okolo 80 kg . Oczywiście jest to moja nadwaga której chciałabym się pozbyć w skuteczny i szybki sposób . Przede wszystkim uda i biodra + brzuch . Czy dieta białkowa by mi w tym pomogła ? Liczę się z tym , ze jest ona niszcząca dla organizmu . Ale nie mam czasu na ćwiczenia ponieważ pracuje w biurze . Mam 1 msc aby pozbyć się tego ohydnego tłuszczu. Proszę o rady . :) Pozdrawiam

Szybko działają diety cud ale jeszcze szybciej uzyskujemy po nich efekt jojo więc nie jest to dobry sposób. Dieta białkowa doprowadzi do zaburzenia gospodarki kwasowo-zasadowej. Jak już chce Pani narzucać sobie aż takie rygorystyczne opcje to lepszym sposobem będzie wprowadzenie do diety większej ilości warzyw oraz regularne spożywanie posiłków. Zdrowa dieta nie jest dietą szybką, ale jest dietą przede wszystkim trwałą.

Witam Panią,

Bezpieczne i zdrowe odchudzanie to co najwyżej kilogram tygodniowo. Nie stosuje Pani diety białkowej ani innych tego typu diet cud, ponieważ one nie tylko wyniszczają organizm ale także ich efekty są krótkotrwałe. Najczęściej kończą się efektem jo-jo, waga po odchudzaniu wraca i to z nawiązką. Lepiej ,nauczyć się'' zdrowych nawyków żywieniowych, które pozostaną do końca życia. dieta nie powinna kojarzyć się z czymś nieprzyjemnym, z głodzeniem się i brakiem sił i chęci do życia. Jadłospis powinien być dobrany indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne, styl życia, stan zdrowia, preferencje smakowe itp.
Postara się Pani wprowadzić regularność posiłków, pic około 2l wody mineralnej/dzień i wybierać produkty jak najmniej przetworzone.

W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska