Jak szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha i ud?

mam 13 lat i 169 cm ide do 1 gimnazjum i mam dość spory brzuch i duże uda chciała bym je zrzucić jak najszybciej mogę to zrobić ? lubię dużo chodzić i pograć w siatkówkę na w-f jestem zawsze aktywna .jem 3 posiłki dziennie i mało czasu spędzam w domu bo w kółko spotykam się z znajomymi żeby gdzieś pochodzić i pogadać . dziennie przechodzę jakieś 4 km . i to tyle na mój tryb życia
13 LAT ponad rok temu

Witam!
Niestety nie istnieje żaden szybki, cudowny sposób na poprawę sylwetki. Dobrym sposobem na wymodelowanie nóg jest systematyczna jazda na rowerze lub pływanie. Dodatkowo warto wykonywać tzw. brzuszki. Jesteś dość wysoka na swój wiek i nie podejrzewam, że ważysz za dużo, myślę więc że nie ma konieczności wdrażania specjalnej diety. Pamiętaj jednak, że aby cieszyć się nienaganną figurą należy wyeliminować z diety słodycze, pokarmy tłuste i wszelkiego rodzaju fast-foody oraz słodkie napoje, soki i wody. Warto również zastąpić biały chleb i bułki pełnoziarnistym, ciemnym pieczywem. Pozdrawiam.