Jak szybko przytyć, by nie doprowadzić do osłabienia organizmu?

Mam 158 cm wzrostu i ważę 43 kg, jem bardzo dużo i nie mogę przytyć. Wyniki badań mam idealne. Co mogę zrobić ?

Pani waga jest rzeczywiście niska w stosunku do wzrostu, choć jeżeli wyniki badań są w normie być może taka jest Pani uroda. Celem podniesienia masy ciała zapewne trzeba zastosować pewne modyfikacje w diecie, choć jeżeli prawdą jest, że je Pani dużo, powinny one zapewne dotyczyć jakości, a nie ilości spożywanych pokarmów. Niestety ilość informacji, które Pani przedstawiła jest zbyt mała, żeby móc udzielić Pani rzetelnej porady. Dlatego serdecznie polecam kontakt ze specjalistą, który przeanalizuje Pani nawyki żywieniowe, sprawdzi czy badania która ma Pani wykonane w rzeczywisty sposób odzwierciedlają Pani stan odżywienia oraz zaleci w jaki sposób radzić sobie z niedowagą. Biorąc pod uwagę, że Pani BMI jest poniżej poziomu uznawanego za prawidłową wagę może Pani spróbować namówić lekarza podstawowej opieki zdrowotnej aby wydał Pani skierowanie do poradni dietetycznej. Życzę dużo zdrowia.