Jak szybko schudnąć 10 kg?

Witam mam 20 lat waze 78 kg i mam 171. Chce schudnać 10 kg. Jak to zrobić najszybciej?

A to zależy od tego na jak długo chce Pani uzyskać tą niższą wagę. Jeśli na chwilę i liczy się Pani z efektem jo-jo , z pewnością znajdzie Pani wiele metod w internecie, które, poza kilogramami, odejmą Pani zdrowia. Jeśli natomiast chce Pani je stracić trwale i na zawsze już cieszyć się życiem bez myślenia o diecie i odchudzaniu, to najszybciej w 4 miesiące.