Jak szybko schudnąć przy niedoczynności tarczycy?

Mam 20 lat i chciała bym troszeczkę schudnąć najbardziej to z brzucha mam 160cm i waże 66kg. Ciężko mi jest schudnąc bo mam niedoczynność tarczycy, staram się nie jeść dużo i ograniczyłam fast foody i słodycze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przede wszystkim powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa celem unormownia gospodarki hormonalnej tarczycy. Następnie należy wdrożyć aktywność fizyczną oraz dietę nieskokaloryczną w celu pozbycia się zbędnych kilogramów. Przy ustalaniu diety warto skorzystać z pomocy dietetyka.