Jak szybko schudnąć z ud i brzucha?

Jestem Justyna, mam 25 lat, ważę 61 kg i jestem mamą dwóch synów. Nie mam zbytnio czasu na ćwiczenia, nigdy nie próbowałam żadnych prób odchudzania. W mojej rodzinie nikt nie jest otyły, nigdy nie miałam spotkań z żadnym lekarzem, śniadania nie jadam. U mnie jedzenie wygląda tak: zjem kromkę chleba ciemnego, do tego jakiś owoc, jogurt z dużą ilością wody. Nie choruję na żadne choroby.

Witam,

Nie podała Pani wszystkich niezbędnych danych na swój temat.
Do określenia, czy Pani masa ciała jest prawidłowa, nadmierna czy zbyt mała w stosunku do wzrostu, potrzebna jest mi informacja o Pani obecnym wzroście.
Nie wiem także, ile czasu minęło od ostatniego porodu, czy rodziła Pani siłami natury, czy karmi Pani piersią, jakie są Pani nawyki żywieniowe?
Myślę, że dla Pani dobra, warto byłoby udać się na kontrolę lekarską i sprawdzić, czy wszystko w porządku z Pani zdrowiem.
Czekam na więcej informacji odnośnie Pani stylu życia.
Może Pani także poszukać wątków dotyczących redukcji masy ciała po ciąży (podobne pytania były już zadawane w serwisie).

Pozdrawiam