Jak szybko spalić tłuszczyk?

Witam, mam 15 lat. Niestety nie jestem taka, jak moje rówieśniczki. Mam problem - od dwóch lat próbuję się odchudzać. Niestety przez te dwa lata schudłam tylko 6 kilo :( Zbliża się bal na koniec szkoły, a ja jestem gruba. Ważę 85 kilogramów, a mam 165 cm wzrostu... Co mam robić? Dodam, że jestem wegetarianką i nie jadam mięsa ani ryb. Chiałabym wiedzieć, czy są jakieś skuteczne ćwiczenia, szczególnie na brzuch i nogi. Mam grube uda po stronie wewnętrznej i masywne łydki. Do tego mam boczki (mam wielką fałdę na biodrach i plecach). Co mam zrobić? Chciałabym ładnie wyglądać i szybko zrzucić ten tłuszcz :( Proszę o pomoc.

Witam,

Aktywność fizyczna jest bardzo pomocna w utracie masy ciała, jeżeli jest wykonywana regularnie. Jeśli więc chcesz stracić zbędny tłuszcz z okolic ud, boczków i łydek, proponuję wykonywać przez około 20 minut ćwiczenia siłowe na te partie ciała, np. brzuszki, damskie pompki, przysiady, ćwiczenia z tzw. motylkiem, i inne ćwiczenia, które znajdziesz na naszej stronie www.abccwiczenia.pl. Następnie przez około 30 minut wykonuj ćwiczenia aerobowe, tzn. pływanie, skakanie na skakance, jogging, szybki chód, jazda na rowerze, rolkach, łyżwach i wiele innych. Wykonuj różne ćwiczenia, dzięki temu nie znudzisz się i różne partie ciała będą aktywne. Ćwicz minimum 3 razy w tygodniu.

Aktywność fizyczna połączona z mądrą i prawidłową dietą pomoże Ci uzyskać prawidłową masę ciała, ale efekty będą widoczne po kilku miesiącach. Nie zniechęcaj się, ale stale motywuj. Dieta powinna być ułożona przez dietetyka. Jesteś bowiem w wieku dojrzewania i diety cud nie będą korzystne ani zdrowe. Dodatkowo w 90% powodują efekt jojo. Nie odchudzaj się na własną rękę, ale udaj do specjalisty.

Pozdrawiam