Jak szybko stracić fałdy z brzucha?

Ważę 63kg i mam 172 cm wzrostu, mam 14 lat jestem kobietą. Prowadzę w miarę ruchliwy tryb życia. Ćwiczę regularnie na w-f w szkole. Nigdy jeszcze nie próbowałam się odchudzać. W mojej rodzinie nie występuje nadwaga lub otyłość. Nie byłam z tym u lekarza. W tygodniu gdy wstaje około 7.00 nie jem śniadania. W szkole czasami ok. godz. 10 lub 11 zjem jedną kanapkę, np. z wędliną. Jak wracam do domu ok. godz. 15 to w tedy jem obiad (ziemniaki z sosem, surówkę najczęściej z kapusty i jakieś mięso, czasami jest też na obiad zupa). Po obiedzie lubię zjeść sobie coś słodkiego (batony, czekoladę, ciastka, cukierki) czasami nawet w dużych ilościach i w tedy pije dużo wody gazowanej lub niegazowanej. Kolacje jem różnie między godz. 20-22. Pije w tedy herbatę jem jakieś kanapki najczęściej z wędlina lub serem). Ok. godz. 23 kładę się spać. W weekend wstaję raczej bardzo późno ok godziny 11-12. W tedy może zjem coś lub nie. Ok godziny 15 jest obiad (ziemniaki, mięso, surówka jakiś kompot do picia). Potrafię zjeść trochę dużo jeśli jak wstanie nie zjem śniadania. Potem właśnie lubię podjeść coś słodkiego. Bardzo późnym wieczorem jem kolacje (kanapki z serem lub pomidorem, czasami jajecznicę) ok godz. 22-23. Kładę się spać ok godziny 2-3 nad ranem. Nie choruje na choroby przewlekłe.

Witam,

Nie powinnaś podejmować odchudzania, postaw na ruch.
Odnośnie opisanego przez Ciebie "stylu odżywiania", to to, co rzuca się w oczy, to brak regularności w przypadku spożywanych posiłków.
Omijasz posiłki, energię czerpiesz z łakoci, Twoja dieta jest uboga pod kątem różnorodności zjadanych produktów.

To, co powinno znaleźć się na Twoim talerzu, obrazuje Piramida IŻŻ:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Powinnaś wyznaczyć sobie stałe pory posiłków.
Nie rezygnuj ze śniadania, brak energii o poranku obniża zdolność organizmu do koncentracji i podejmowania wysiłku umysłowego.
Jadaj co ok. 3 h, łączenie 4-5 posiłków dziennie.

Przykładowe ćwiczenia, kształtujące "brzuszek", znajdziesz na:
http://portal.abczdrowie.pl/wahadlo-w-podporze
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenie-w-podporze-bocznym-na-macie
http://portal.abczdrowie.pl/miesnie-skosne-brzucha
Wykonuj je pod nadzorem osoby dorosłej. Pamiętaj o regularności.
Powyższe propozycje nie są wskazane w przypadku istnienia jakichś chorób (w takim przypadku ich dobór powinien zostać poprzedzony konsultacją lekarską).

Pozdrawiam
Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.