Jak taka narkoza wpłynie na moje arytmiczne serce?

witam .Mam 38 lat choruję na zespół sjiogrena i od kilku tygodni mam problemy żołądkowe,mianowicie jestem ma ścisłej diecie ponieważ jeśli zjem coś tłustego czy owoc mam bóle brzucha i biegunki.Ogólnie dokucza mi dyskomfort w brzuchu kłocia przelewania kruczenie.Udałam się do gastrologa który zasugerował gastroskopie.Obawiam się tego badania ponieważ mam nadkomorową arytmię serca i wszelkie nudności potrafią zaburzać rytm i powodować tachkardię i częstoskurcz nadkomorowy.Gastrlog zasugerował aby wykonać badanie w znieczuleniu ogólnym,do żylnym.Moje pytanie jak taka narkoza wpłynie na moje arytmiczne serce,jak będę się czuła po niej czy arytmia może się nasilić,czy występują jakoeśwymioty.?Gastrolog wiele nie chciał mówić mimo że ciągłam go za język.

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jakie leki zostaną użyte do znieczulenia, wszystko wytłumaczy anestezjolog i konieczne jest poinformowanie go o zaburzeniach rytmu serca, najlepiej zabrać dokumentację medyczną aby lekarz mógł zobaczyć dokładnie rozpoznanie itp