Jak to możliwe, że zostałem gejem?

Nie jest to mój problem Ale chcę by go jakoś zinterpretować. Po 4 letnim małżeństwie owocem którego jest maleństwo, córeczka jak się zostawiliśmy miała roczek troszkę ponad. Do rzecz wracając, po tym rozstaniu rozwodzie, już w ten sam dzień czułem dziwny, obcy pociąg seksualny do faceto. Po prostu zostałem pod czAsie homoseksualista. O dziwo zawsze przeciwnik wszelkich odstępstw od natury dziś czerpię radość, oraz prawdziwa przyjemność z seksu jako pasywna strona. Jak to wyjaśnić? Po prostu nie rozumiem tego. Przypomnę nie jest to mój problem. Podoba mi się jak jest, lubię być gejem o tyle że chciałbym wiedzieć jak to możliwe itp.

Dzień dobry!

Orientacja seksualna nie jest zero-jedynkowa (heteroseksualna lub homoseksualna) i nie jest możliwe "przełączenie się" pomiędzy jedną a drugą. Raczej na różnych etapach życia jest możliwe odczuwać i realizować różne potrzeby seksualne, np. z czasem odkrywać i rozwijać w sobie takie, które na poprzednich etapach życia były wypierane itp. Istotna część ludzi jest biseksualna, tj. jest potencjalnie zdolna do tworzenia związków i udanej aktywności seksualnej zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami.

Pozdrawiam!