Jak traktować ludzi, którzy kiedyś mnie skrzywdzili?

Jak traktować ludzi, którzy kiedyś mnie skrzywdzili? Dziewczyny, ktore w zeszlym roku mnie prześladowały i nienawidziły nagle zaczęły ze mna rozmawiac. Wydaje mi się, że po prostu kpią sobie ze mnie a ja nie zdaje sobie z tego sprawy podczas rozmowy. Jak do nich podchodzić? Być normalną i mówić im różne rzeczy (niestety mam taki charakter, że często spontanicznie coś powiem co nie powinni wiedzieć wszyscy) czy może unikać kontaktu z nimi i trzymać się z daleka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję zachować pewien dystans, w szczególności na początku tej znajomości. Pozwoli to Pani się przekonać czy zachowanie koleżanek jest szczere czy też nie.

Witam,
nie wiadomo, jakie mogą mieć intencje osoby o których Pani pisze. Proszę zaufać swojej intuicji, jeżeli podejrzewa Pani, że mogą z Pani kpić pewnie lepiej będzie zachować dystans. Szczególnie, że skoro już raz były zdolne do prześladowania, mogą to powtórzyć.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl