Jak uaktywnić włosy do wzrostu?

Moje włosy są cienkie, ale w miarę gęste. Rosną szybko, ale parę lat temu zostałam bardzo źle ostrzyżona i "fryzjer" bardzo mocno je pocieniował. Od około 3 lat walczę żeby je wyrównać, ostatnio scięłam je krótko w tym celu. Ale nadal da dwa pasma po obu stronach głowy, przy skronoach, które po prostu nie rosną. Rośnie wszystko inne tylko nie te dwa kawałki, co oczywiście daje efekt dość żałosny. Co mogę zrobić aby "uaktywnić" te pasma? Dziękuję :)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarz lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.