Jak uchronić dziecko przed wymiotami podczas podróży?

MOJA CÓRECZKA MA 5 LAT I JUTRO MA WYCIECZKĘ ZE SZKOŁA I JEST PROBLEM PONIEWAŻ JAK JEZDZI SAMOCHODEM TO CZASEM WYMIOTUJE A JUTRO POJEDZIE AUTOBUSEM I PROSZE O POMOC CO ZROBIC ABY NIE WYMIOTOWAŁA ALBO TEMU ZAPOBIEC ŻEBY WYCIECZKA UDAŁA SIĘ CZY RANO BEZ ŚNIADANIA CZY COŚ A W TRAKCIE NIECH ZJE CZEKAM NA PODPOWIEDZ JAKĄ KOLWIEK .

Proszę podać dziecku lekkie śniadanie, ale nie bezpośrednio przed sama jazda. Polecam ubrać dziecko w wygodne ubranie, nie uciskające w pasie. Jeżeli bedzie to możliwe, to najlepiej jest aby dziewczynka usiadła w autobusie w pierwszym rzędzie, tak, aby mogła obserwować drogę. Niech nie czyta w autobusie książek, ani nie gra w gry, ktore wymagają skupienia wzroku. Moze Pani zastosować preparat Lokomotiv, dostępny bez recepty. Od 6 rz mozna przed podróżą przyjąć Aviomarin, takze dostępny bez recepty.