Jak uchronić się przed anoreksją?

Mam 12 lat, 155 i ważę 30 kg...wiem że to za mało ;-( Nie mam anorekcji :-) Jestem wegetarianką Jestem zaawansowaną baletnicą Przykładowy dzień: -Jem w ciągu 30min po obudzeniu -Śniadanie:grejpfrut+jogurt naturalny -Zajęcia baletowe -obiad: sałatka;tuńczyk z puszki w sosie własnym+sałata roszponka+pomidor -Kolacja:jajko na miękko+kromka ciemnego chleba+kawałek chudego twarożku -ćwiczenia rozciągające -spanie Jak pani widzi odżywiam się zdrowo.Co zrobic żeby uchronić się przed anorekcją?!
12 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem w takim przypadku warto byłoby skonsultować się z dietetykiem, który określi Twoje zapotrzebowanie energetyczne i zaproponuje odpowiednią dietę.
Pozdrawiam