Jak ujędrnić brzuch po porodzie?

Witam 3 miesiace temu mialam cezarke i urodzilam synka. Niestety zostalo mi po ciazy 10kg ale najgorszy i najwiekszy problem mam z flakiem ktory opada na dol. Jeest to bardzo krepujace dla mnie. Uzywam ujedrnuajacyh kremow i pasa wyszczuplajacego robie rowniez brzuszki. Prosze mi powiedziec ck jeszcze moge zrobic by takowy flak zniknal i ile czasu moze mi zajac zgubienie go?

Dzień dobry,

Istnieje wiele skutecznych zabiegów, które poprawiają napięcie skóry. Proszę się zgłosić do kliniki medycyny estetycznej na konsultację podczas której zostanie dobrany odpowiedni dla Pani zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

pierwszym krokiem powinna być konsultacja u specjalisty, który dobierze dla Pani właściwą terapię.

Pozdrawiam

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz zleci odpowiednie zabiegi. Można również skorzystać z ćwiczeń pod okiem trenera na siłowni.

Dzień dobry, na po ciążowe brzuszki bardzo dobre efekty dają zabiegi karboksyterapii, fali radiowej czy RF mikroigłowy. Nie mniej jednak na początek niezbędna będzie konsultacja kosmetologiczna.
Pozdrawiam serdecznie