Jak ulżyć osobie po złośliwym nowotworze?

Mama,lat 69,ogólnie poważnie schorowana (cukrzyca,nowotwór złośliwy tarczycy,guz nadnercza 7cm,słabe serce,żylaki.Od ok.4 lat ma silny ból kolana.Badanie dopplerowskie wykazało zwyrodnienie i brak możliwość poprawy/leczenia.Ostatnio znalazłam informację o badaniu termografii.Czy takie badanie ma sens?Ewentualne leczenie kalogenem?Czy są jakieś inne metody aby ulżyć mamie(zażywała structum ale bez poprawy i obecnie ma zapalenie pęcerza,bakterie E.coli,przeszła serię 6-ciu serii antybiotyków.

Lek. Tomasz Budlewski

Co do moczu posiew i leczenie celowane . Co do kolana być może zastrzyki dostawowe wg konsultacji ortopedy