Jak umówić się z dziewczyną przez internet?

Mam problem aby umowic sie z dziewczyna z sympati, czy przeznaczeni.Nie dochodze do pewnego etapu .Do dziewczyn pisze i jak odzywa sie jakas to pisze z jakas dziewczyna.Pytam sie o podroze, ksiazkach i wiele inne tematach co maja w opisie takze o zdjeciach mowie jak zwroce uwage ale jakos nie moge lub zapominam zapytac o spotkanie o numer komórki

Kontakt przez internet umożliwia utrzymanie dystansu. Czasami jest to łatwiejsze, bo daje poczucie kontrolowania sytuacją. Poznawanie ludzi przez portale społecznościowe jest jednym z pierwszych etapów do pogłębiania znajomości. Pan opisując swoją sytuację czegoś się boi - być może zaangażowania, oceny swojej osoby albo są jeszcze inne powody, które pana blokują. Jednak powinien Pan dać sobie szansę. Wymiana numerem telefonu, lub spotkanie przy kawie nie jest czymś zobowiązującym, a może Pan miło spędzić czas. Czasami trzeba zaryzykować, zrobić "krok do przodu". Jeżeli nie przełamie Pan swoich oporów to proszę próbować skorzystać z psychoterapii w celu poprawy swojej samooceny lub rozwiązać nurtujące Pana dylematy.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Myślę, że warto zadać sobie pytanie co hamuje Pana przed zaproponowaniem spotkania czy poproszenia o numer telefonu. Czy czegoś się Pan obawia? No bo co może się takiego stać…Ewentualnie dziewczyna nie zgodzi się na spotkanie lub nie da swojego numeru telefonu. To przecież nie koniec świata.
Kontakt online do niczego nie zobowiązuje. A dziewczyny zazwyczaj czekają na inicjatywę mężczyzn. Zachęcam do spróbowania i zaproponowania spotkania. Do odważnych świat należy :-)

Pozdrawiam serdecznie.