Jak uniknąć przybrania na wadze w wyniku stosowania Parogen?

Witam, przyjmuje lek parogen i wiem ze skutkiem ubocznym jest przyrost wagi ciala. czy są jakieś sposoby aby zmniejszyć tycie lub całkowicie wyeliminować je? bardzo zalezy mi na poradzie. 7 lat temu stosowalam parogen i przytylam 10 kg. dzis waze 73 kg przy wzroscie 172 cm i dobrze mi z ta waga zalezy mi aby nie powtórzyła sie ostatnia sytuacja. pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Tak, można ustalić odpowiednią dietę do leku i efektu tycia nie będzie. Proszę skorzystać z usług pobliskiego dietetyka i monitorować skład ciała.

Pozdrawiam serdecznie