Jak upiększyć swój uśmiech poprzez wybielenie zębów?

Witam! Chcialbym sie poradzic jak upiekszyc swoj usmiech poprrzez wybielenie zebow w miare jak najmniej inwazyjny sposob oraz mniej wiecej jakich kosztow moge sie spodziewac. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Witam. Jeżeli zęby przebarwione są jedynie przez osady powstałe w wyniku spożywania pokarmów dobre efekty można uzyskać samym usuwaniem kamienia nazębnego połączonym z piaskowaniem szkliwa. Tego typu zabiegi w zależności od gabinetu kosztują około 100-200zł. Bardziej zaawansowane metody to m.in. wybielanie za pomocą specjalnych lamp - dostępne jedynie w wybranych gabinetach stomatologicznych.

Polecam metodę wybielania zębów BEYOND jest to najnowocześniejsza nieinwazyjna metoda. Koszty sa w granicach 700-1000zł zabieg ten starcza na około 2 lata