Jak uporać się z nerwami podczas wychowywania dziecka?

Witam Jestem strasznie nerwowa i rozdrażniona.Mam synka 3 letniego i każdy jego ruch i wrzask doprowadza mnie do szału.Mam troszeczkę tylko podwyższony od normy kortyzol i testosteron i wątpię,żeby to było to.Anemii nie mam,piłam 2 mies sok z pokrzyw,zdrowo się odzywiam.Miałm diete oczyszczającą jelita przez miesiąc.Biorę wit C,kompleks wit B z renomowanej marki,tez wit. D3(5000j.m),bo miałam niedobór.Nie chcę od razu brać leków na nerwy.Jak temu zaradzić,ehh

Dzień dobry. Proszę skorzystać z właściwego wsparcia w takich sytuacjach czyli porady psychologicznej. Wychowanie dziecka to duże wyzwanie i odpowiedzialność. Z całą pewnością chciałaby Pani robić to w atmosferze miłości i czułości. Jeśli sprawia to Pani trudność, nie ma sensu zwlekać. Zwłaszcza z uwagi na Pani synka, dla którego rodzic jest wyznacznikiem jego szczęścia i poczucia bezpieczeństwa. Proszę dać mu na to szansę, by miał komfort i poczucie akceptacji. Pani również tego potrzebuje. Z pomocą specjalisty może być tylko lepiej. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

zaburzenia psychiczne leczy się farmakoterapią lub psychoterapią, w niektórych przypadkach psychoterapia jest ważniejsza niż farmakoterapia.
Wskazana jest pomoc psychoterapeutyczna, ponieważ dziecko też będzie nerwowe, profil emocji (złości, niepokoju) jest istotny.
Pozdrawiam serdecznie