Jak uporać się z problemami przewodu pokarmowego?

Witam serdecznie. Moje pytanie dotyczy moich ciaglych problemow z przewodem pokarmowym, ktore zavzely pojawiac sie w pazdzierniku po antybiotyku. W styczniu mialam przeprowadzona kolonoskppie I gastroskopie w zwiazku z krwia, ktora zavzela pojawiac sie w stolcu oraz w zwiazku z niestrawionymi resztkami, ktore pojawiaja sie po dzis dzien. Kolonoskopia nie wykazala nic niepokojacego poza zavzerwieniona sciana jelita (badanie hist-pat ok), hemoroidami 2 st oraz szvzelina odbytu. W gastroskopi wyszla przepuklina przelyku oraz przeprowadzono test na bakterie hp - wynik ujemny. Od zabiegu na przepukline przelyku, ktory odbyl.sie 3 tygodnie temu pobolewa mnie zoladek. Niepokoja mnie tez te niestrawione resztki (czy to moze byc jakas alergia?). Mialam rowniez usg brzucha z powodu dyskomfortu pod prawym zebrem ale tez wyszlo wszystko w normie - watroba nie.powoekszona - 167mm. No nic poza rozejsciem miesni prostych brzucha po porodzie. Dodatkowo wyczulam nad lewym obojczykiem taka miekka, przesuwalna poduszeczke. W usg nie wyszly zadne wezly chlonne w tym rejonie I zastanawiam sie czy przez to, ze usg bylo robione w pozycji lezacej mogl jakis wezel umknac. Juz sama nie wiem co o tym myslec I w jakim kierunku dalej isc. Z gory dziekuje za odpiwiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza gastroenterologa i kierowac się jego zaleceniami