Jak uporać się z rogowaceniem mieszkowym?

Witam! Od kilku lat mam rogowacenie mieszkowe.. od pewnego czasu zaczęło pojawiać się na nogach prawie całych rękach i plecach.. nogi moje strasznie wyglądają.. zaczynając od bioder schodzą już na łydki.. nie pomagają żadne kremy wyglądają okropnie.. nie jestem w stanie założyć nawet krótkich spodenek że wstydu.. boję się pomyśleć o lecie w tym roku.. dodam że odkąd zaszlam w drugą ciążę to problem jakby się powiększył.. zaczynam się nawet martwic:(

Dzień dobry prosze odwiedzić dermatologa. Bardzo pomocna jest antybiotykoterapia oraz zabiegi mikrodermabrazji. Dopiero po obejrzeniu zmian lekarz może zlecić odpowiednie leczenie. Zapraszam mamy u nas Panią dermatolog Magdalenę Datta Adamczak.