Jak uporać się z uczuciem zmęczenia nogi podczas przerwy w treningu?

Witam, Mam 17 lat. Od niecałych 2 miesiecy biorę tabletki antykoncepcyjne. Niedawno miałam robione badania na krew,mocz i ekg. Wszystko wyszło Prawidlowo (jedynie w badaniach krwi miałam wykroczenie od normy o np 0,001). Na codzień dużo trenuje,codziennie po około 2h. Teraz mam przerwe świąteczna i w ostatnim dniu poczułam zmęczenie w lewej nodze,stała się jakby troche ociężała,jak po mocnym treningu. Bólu żadnego nie czuje,noga nie jest zaczerwieniona ani spuchnięta. Jedyne objawy to to zmęczenie i mrowienie. To zmęczenie występuje głównie w okolicach kostki. Boje się,ze może to byc zakrzepica. Moja wyobraźnia zaczela już działać i wydaje mi sie,ze noga jest powiększona itp.,mimo,ze rodzice mowia,ze jest normalna. Noga nie ma podwyższonej temperatury. Dodam,ze zaczęłam kilka dni temu drugi blister antykoncepcji i w pierwszym miesiącu jedyne objawy jakie miałam to brązowe plamienie,ale Teraz już wszystko jest dobrze. Co powinnam zrobic? Czy wybrać się do lekarza? Czy może to byc zakrzepica? W internecie nie czytałam nic o mrowieniu. Dodam jeszcze,ze nie mam otyłości,wręcz przeciwnie,nie pale papierosów. Dziękuje z góry za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Prosse zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć