Jak uporać się z własną agresją, aby nie wyrządzić nikomu krzywdy?

Witam. Nazywam się Sonia mam 23 lata i jestem tu bo nie wiem co się że mną dzieje. Jestem matką dwójki wspaniałych synow. Od pewnego czasu mam napady agresji, jest wszystko w porządku a za chwilę coś mi się wykańcza w glowie i mam agresję na wszystko i na wszystkich. Niekiedy obawiam się o swoje i dzieci bezpieczeństwo. Bo po chwili znowu jestem radosna i wszystko mnie cieszy. W złości nawed próbowałam popełnić samobojstwo, mój narzeczony boji się strasznie o mnie chodź wcale mu się nie dziwię. Na nim tez już miałam atak agresji nie raz, proszę mi powiedzieć co się że mną dzieje! Po chwili gdy agresja minie nawed zdarza się że płacze przepraszam wszystkich a jak ktoś powie nie tak to znowu wlasncza mi się agresja

Witam serdecznie, najlepszą radę jaką mogę Pani dać to niezwłoczna wizyta u doświadczonego psychoterapeuty. Symptomy o których Pani pisze są bardzo poważne. Dlatego proszę nie zwlekać.
Pozdrawiam i życzę zdrowych świąt

Witam Panią
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Czy w Pani życiu wydarzyło się coś szczególnego?
Problemy z kontrolowaniem emocji i nadmierna nerwowość
są najczęściej reakcją obronną ludzkiej psychiki na stres,
lęk czy traumatyczne przeżycie z przeszłości.
Czasami mogą być skutkiem uzależnień lub zaburzeń psychicznych.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji, po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu
okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Jeżeli zauważa Pani coś niepokojącego w swoim
zachowaniu i występują trudności z efektywnym
radzeniem sobie z emocjami i ze stresem, to należy
jak najprędzej skonsultować problem z psychologiem
lub z lekarzem psychiatrą, gdyż Pani objawy wymagają
szybkiej diagnozy i psychoterapii lub leczenia psychiatrycznego.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl