jak uporać się z wysoka temperatura u dziecka 20-miesięcznego?

Witam. Mój syn ma obecnie 20 miesięcy i od trzech dni ma stosunkowo wysoką gorączkę (37,8-38,4 stopni). Objawy wyglądają na zwykłe przeziębienie i są stosunkowo niewielkie (głównie kaszel), jednak największym problemem jest właśnie temperatura, która mimo podanych leków nie spada. Co powinnam zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Podała Pani za mało informacji, jakie leki? W jakich dawkach? I co jaki czas pani podaje? W razie niepokoju sugeruję wizytę u pediatry.
Pozdrawiam