Jak urosnąć w wieku 17 lat?

Witam, jestem dziewczyną i mam 17 lat. Posiadam 170 wzrostu i wciąż rosnę. Poprzez jogę urosłam w 4 miesiące 1 cm. Wzrost jest dla mnie ważny w celach osobistych lecz nie wiem czy mogę jeszcze urosnąć z 3 centymetry. Proszę mi doradzić co jest ,jak się rozciągać.Proszę o jakieś wskazówki i czy mama szansę?

Witam serdecznie!
Końcowy wzrost w dużej mierze uzależniony jest od czynników genetycznych. Jeśli więc Pani mama urosła jeszcze w tym wieku, szanse są spore. Generalnie dziewczynki rosną nawet do 18-19 roku życia, 3cm w wieku 17 lat nie są więc nieosiągalne. Niestety nie istnieją żadne cudowne sposoby na rozciągnięcie się. Zalecana jest natomiast regularna aktywność fizyczna i dbanie o zdrową, zbilansowaną dietę oraz niepodejmowanie prób głodowania czy drakońskiego odchudzania się. Pozdrawiam.