Jak ustalić dni płodne u osoby z nieregularnymi cyklami miesiączkowymi?

Mam 19 lat i ostatni raz miałam miesiączkę od 4 do 9 lipca, nadal nie pojawiła mi się następna miesiączka która według kalendarzyka powinna się pojawić 8 sierpnia, kiedy mam dni płodne? I dlaczego spóźnia mi się okres?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.