Jak ustalić termin poczęcia i wiek ciąży?

Witam serdecznie, w którym tygodniu ciąży mogę teraz być? Ostatnia miesiączka była 8 marca, ale nie było męża w Polsce, współżyliśmy między 12tym a 24tym kwietnia. Cykle mam średnio co 2 miesiące. Zrobiłam sobie test ciążowy i krew beta hcg które potwierdziły ciążę. Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa dał mi skierowania na krew i potwierdził ciążę, ale nie dostałam na usg;(, spać nie mogę martwię się bardzo żeby jajo nie było puste;(, jak to poznać? dostałam też duphaston na 20 dni 2x1. pozdr.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, przy nieregularnych cyklach konieczne jest oznaczenie wieku ciąży na podstawie pierwszego USG. po badaniu będzie można z największym prawdopodobieństwem odpowiedzieć na Pani pytania.