Jak usunąć bliznę nad górną wargą?

Witam.mam problem z malutką blizna na twarzy A dokładnie nad górną warga. Blizna ma około 5mm szerokości więc nie duża. Po użyciu plastrów z woskiem na wąsik którego użyłam chyba za dużo zrobiła się czerwona krosta i niestety zerwałam strupek potem krew i ropa się sączyla po wygojeniu została blizna takie dwie obok siebie jakby małe ubytki skorne wygląda to jakbym miała dwie dziury.nie są one bardzo głębokie ale widoczne i bardzo mnie to szpeci czy da się to wypełnić lub usunąć ta blizne ?

Szanowna Pani, polecam skorzystać z usług medycyny estetycznej. Na pewno znajdzie się sposób, aby Pani pomóc. Pozdrawiam