Jak usunąć brunatne ślady po krostach?

Witam,jak usunąć brunatne ślady po krostach( tworzą się regularnie co miesiąc) na brodzie przy stosowaniu luteiny (objawy powoli nasilały się) od ponad 2 lat na PMS (10 dni po jednej tabletce w miesiącu)? Starałam się tych grudek nie wyciskać ale przez sen rozdrapuję.Mam jasną karnację z piegami i bardzo widać te ślady.Czy mogę przerwać stosować luteinę aby broda ''odpoczęła i się zregenerowała" ?Wizytę u endokrynologa mam dopiero w marcu.

Witam proszę udać sie na konsultację do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej, najpierw należałoby wyleczyć krostki, następnie można wyleczyć przebarwienia. Najczęścien na przebarwienia stosuje się zabiegi złuszczające cosmelan/ dermamelan, peelingi medyczne. Zabiegi te dobierane sa indywidualnie.