Jak usunąć cystę podskórną?

Witam miałam pod skórą prawdopodobnie czyraka albo cyste na buzi, została po niej rozowo czerwona plama gdy coś na nią nakładam robi się bardziej czerwona oraz przy dotyku czerwienieje. Co to jest czy to przebarwienia? Jak mogę sama z tym walczyć?

Witam. Niestety sama Pani sobie nie poradzi. Trzeba pokazać się u chirurga - jeśli cysta lub jej pozostałość to zapewne trzeba będzie wyciąć. Zdecyduje badanie kliniczne - niestety osobista wizyta będzie konieczna - zapraszam w imieniu kolegów z Jarosławia. Pozdrawiam.