Jak usunąć czerwone plamki z oka?

Od 2 tygodni chorowalam na bakteryjne zapalenie spojówek przez 10 dni brałam floxal w maści lotemax i vigamox. Ostra opuchlizna zeszła lzawienie ustapilo ogólnie oko wyglada juz prawie normalnie ale sa na nim 2 czerwone plamki i rozmyty wzrok a leków dużej juz nie powinnam używać czy to juz minie samo czy stosować powinnam cos innego ? Moze sztuczne łzy ?

Witam.sądząc z objawów l ma Pani jakies us koszenia nabłonka rogówki wiec sztuczne łzy są wskazane np Bepanthen 3x Artelac Rebalance z wit B12 lub HyloParin ktory może troszkę szczypac ale jako jedyny na świecie zawiera Heparyne. Przyspiesza gojenie. Pozdrawiam serdecznie