Jak usunąć kremowe przebarwienie na zębie?

Chciałabym się zapytać czym na zębie jest taka mała kremowa - kredowa plama nie biegnie ona na całym zębie tylko dosłownie przy Lini samego dziąsła jak się tego pozbyć ?

Jest to demineralizacja szkliwa- początek próchnicy. Może ulec remineralizacji lub być nieodwracalna . Sposoby leczenia 1 dokładna higiena okolicy przydziąsłowej 2 reminalizacja preparatem firmy GC 3 przepolerowanie lub 4 pokrycie kompozytem. Pozdrawiam