Jak usunąć lwią zmarszczkę?

Witam. Mam 37 lat i dość widoczna lwią zmarszczkę między brwiami, co nadaje twarzy groźny wygląd. Rozważam botox i mam pytanie: czy można to robić bez przerw? Wiem, że botox działa ok.3 miesięcy, a wolałabym już więcej nie oglądać tej okropnie zmarszczki.

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu głebokości zmarszczki lekarz dobierze odpowiednią metodę jej likwidacji i powie na konsultacji co jaki czas należy zabieg powtarzać.

Dzień dobry, najlepszą metoda na pozbycie się zmarszczek będzie botox, w tym celu proszę udać się na zabieg do doświadczonego lekarza.
Pozdrawiam