Jak usunąć lwią zmarszczkę u 47-latki?

Witam, miałam 3 miesiące temu zabieg na lwią zmarszczkę i zmarszczki poprzeczne czoła botoxem. Jednak lwia zmarszczka nadal jest może tylko troszkę mniejsza. Co może być przyczyną, mam 47 lat. Mam iść w najbliższym czasie na następny zabieg. Proszę o radę. Dziękuję.

Być może dawka toksyny była zbyt mała, aby zablokować aktywność Pani mięśni. Proszę swoje wątpliwości przedyskutować z lekarzem, który wykonał zabieg. Ponadto sam Botox nie skoryguje głębokich, utrwalonych zmarszczek, jakie zdarzają się w tej okolicy.