Jak usunąć męty oczne?

Mam 19 lat od paru miesięcy zmagam się z mętami których ilość jest dość znaczna oprócz tego mam takie rozbłyski w okół źródeł swiatla takie jakby krzyzyki co jest widoczne nawet jak ktoś robi zdjęcie.W nocy nie moge normalnie funkcjonować bo jak mrugam oczami to widze jakby smugi tych świateł.W dzień także bez okularów jest ciężko bo jakby słońce przypala mi powieki.Badanie dna oka nie wykazało jakiś większych problemów.To wszystko zaczelo sie od stanu zapalnego oczu.

Witam!
Jeżeli okulista nie widzi w opisanym stanie dla siebie roboty to proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Porobią odpowiednie testy psychologiczne, ocenią Pańską osobowość i dopasują odpowiednie postępowanie.
W trakcie nerwicy mogą się pojawić objawy wszelkich chorób - są identyczne, ale leczenie jest inne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.