Jak usunąć naczyniaka stopy?

mój syn ma na stopie narośl lekarz orzekł że jest to naczyniak stopy .zalecił w razie bólu zażywać diosmineks. Stopa teraz coraz bardziej syn często kuleje . czy można\ usunąć go laserowo, lub w inny sposób

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,konieczna jest konsultacja z chirurgiem dziecięcym,mktóry po osobistym badaniu wskaże możliwe metody leczenia. Istnieje szansa, że naczyniak sam zniknie, ale to może potrwać. Pozdrawiam