Jak usunąć odłamek talerza?

witam rozbil mi sie talerz w reku raniac mnie dosc gleboko w palec, nie widze odlamkow ale przestraszylam sie bo babcia mowi ze odlamek wraz z krwia moze dostac sie do serca i smierc, jakie sa objawy i ile taki ewentualny odlamek szedl by do serca, raczej watpie ale z ciekawoci musze zapytac bo w internecie nie znalazlem zbyt wielu informacji dziekuje za odp

Proszę Pana taka informacja to czysty zabobon, nie prawda, proszę nie wierzyć w tego typu głupoty. Nic takiego się nie dzieje, nie wydarzy i nie ma Pan powodu do niepokoju.