Jak usunąć opuchlizną dłoni i żył po wstrzykiwaniu środków psychoaktywnych?

Witam. Mam pytanie. otorz w wieku młodzieńczym mialam okazje spróbować narkotyków do zylnie. Brałam je przez 5 lat. Skutkiem tego są opuchnięte dłonie i żylaki na nich. Styczności z narkotykami nie mam jucz 15 lat a problem dłoni opuchniętych został. Jak mogę się pozbyć tego problemu. Myslalam o karboksyterapi w medycynie estetycznej ale nie wiem czy mi to nie zaszkodzi bo mogę mieć zapalenie żył. Bardzo proszę o poradę. POZDRAWIAM

Proszę zgłosić się na konsultację do chirurga naczyniowego. Wcześniej zalecałabym wykonać podstawowe badania :morfologia, ALT,kreatynina,stężenie potasu i sodu.
Jeżeli chirurg nie zaleci innych zabiegów można spróbować zabiegi karboksyterapii,

pozdrawiam,
Katarzyna Mudel