Jak usunąć pasożyty z przewodu pokarmowego?

Prosze o odpowiedz Mam zanizona ferrytyny 20norma to (20-150) Krew utajona w kale dodatni Gastroskopia powiechrzchowne zapalenie błony sluzowej zoładka H.pylory dodatni Kolonoskopia zelaki wewnetrzne pierwszego stopnia Badaniekału na pasozyty Jaka glisty luckiej obecna Przeleczona bylam wermoxem i Zentel Jak sie pozbyc pasozyta z organizmu? Skad dodatni wynik krwiutajonej w kale?Czypowinnam szukac innej przyczyny?Jakie badania powinnam jeszcze wykonac?Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie kalu w kierunku pasożytów ponowńie. I udac sie do lekarza prowadzacego leczenie