Jak usunąć podskórną zmianę?

Ostatnio wyskoczył mi wielki podskórny pryszcz/gula na czole. Nie da się tego wycisnąć ani usunąć przy pomocy kremów, peelingów itp.. mam już tą gule przez miesiąc i wyglada jak guz.. co mogę zrobić żeby to w koncu zeszło, mam 18 lat i tłusta cerę

Niestety nie da się odpowiedzieć na odległość. Trzeba skonsultować zmianę z dermatologiem wykonującym usuwanie łagodnych zmian skórnych plazmą lub np. elektrokoagulacją, będzie on w stanie postawić rozpoznanie i usunąć taką zmianę.