Jak usunąć problemy z erekcją i przedwczesny wytrysk?

Witam Mam 26 lat i mam dziewczynę od 2miesiecy problem występuje taki jak już jestem z mią i zaczynamy się zbliżać nie chce mi "stańąć" ale nie zawsze tak jest. Kolejny problem który związany jest z moim życiem seksualnym jest przedwczesny wytrysk po kilku ruchach kończy kończy się już moja przyjemność z dziewczyną.Wystepuje u mnie to już kilka lat ale wcześniej sobie z tym radziłem bo nie miałem problemu ze mi nie chciał "stanąć " wręcz przeciwnie . Dlatego się tak tym nie przejmowałem.

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana do tzw. "rzucenia na luz", czyli na skupieniu się przede wszystkim na ciele partnerki i swoim i na doznaniach zmysłowych, płynących z Waszych ciał.

Jest taka zasada, że im bardziej Pan chce, podchodzi sam do siebie zadaniowo i nalega sam na siebie, to tym bardziej dzieje się inaczej.

Jeśli chciałby Pan zgłębić temat, proszę rozważyć konsultację u seksuologa.

Życzę Panu stania się wyrozumiałym dla samego siebie,
Irena Mielnik-Madej

Witam serdecznie.

Zwykle to lęk napędza inne obawy, a cała koncentracja osoby skupia się na myślach związanych z erekcją i wytryskiem. W konsekwencji osoba bardzo stara się spełnić "wymagania" i "oczekiwania", ale lęk, napięcie i stres związany z kolejnym niepowodzeniem czy niezadowoleniem partnera niszczy wszystkie wysiłki. W seksie trzeba się rozluźnić i zrelaksować. Skupić bardziej na drugiej osobie, na jej doznaniach i reakcjach.
Proponuję Panu udanie się z problemem z erekcją i przedwczesnym wytryskiem do seksuologa. Omówienie pewnych kilku ważnych kwestii jest kluczowe do rozwiązania Pańskiej trudności.
Pozdrawiam serdecznie.