Jak usunąć przebarwienia i naczynka z twarzy?

Witam. Chciałabym usunąć z twarzy niewielkie przebarwienia a przy tym zamknąć naczynka, czy da się to zrobić 2 w 1? Czy trzeba to zrobić osobno? Jaki sposób byłby najlepszy?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę. Są to 2 oddzielne zabiegi nie wykonuje się ich podczas jednej wizyty.

Najważniejsza jest ocena zmian, której najlepiej dokonać podczas wizyty w gabinecie medycyny estetycznej u doświadczonego lekarza. Problemy o których Pani pisze usunąć można laserem lub przebarwienia peelingami. Leczenie wymaga serii zabiegów odpowiednio dobranych podczas konsultacji,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel