Jak usunąć stolec zalegający w jelicie?

Mialam robiona kolonoskopie lekarz stwierdzil ze moje oczyszczenie w skali BBPSto 5/9 (1 2 2 ) i powiedzial ze przy laczeniu sie jelita grobego z cienkim zalega kal ktory sie nie chce odkleic i nawet gdybym wypila syrop przeczyszczajacy to on i tak sie nie odklei ,od dluzszego czasu mam zaparcia co mam zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Zmienić dietę i powtórzyć badanie proszę koniecznie zgłosić się do gastroenterologa