Jak usunąć szpecące rany z dłoni?

Dzień dobry 8 lat temu bardzo często myłem ręce w gorącej wodzie kiedy minął mi ten okres to niestety zostały mi bardzo szpecące czerwone ślady z obu stron na dłoniach chciałbym naprawić to czy istnieje coś co usunie ten ślad który mi został? Dodam że skóra na dłoniach jest pomarszczona i są takie czerwone kreski proszę o odpowiedż.

Dzień dobry najlepiej będzie umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry na dłoniach lekarz powie co można zrobić i jaki efekt zabiegami można uzyskać.