Jak usunąć te zbite grudki tłuszczu?

Z przyczyn zdrowotnych musze zrzucic kilogramy. Mam bardzo duza ilosc tkanki tłuszczowej. Ostatnio zauwazylam ze mam pod skora zbite grudki tluszczu. Skora reaguje na dotyk bolem. Jakie badania powinnam miec na uwadze aby wykonac gdyby nie zalecil mi ich lekarz prowadzący?

Zachęcam do wizyty, która pomoże Pani ustabilizować Pani dotychczasowe nawyki żywieniowe i pozwoli zredukować masę ciała. Dzięki indywidualnemu podejściu i dokładnemu wywiadowi żywieniowo-chorobowemu znacznie łatwiej będzie lecić dodatkowe badania diagnozujące.

Zapraszam do kontaktu - Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl).
Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza endokrynologa i badanie fizykalne. Po badaniu lekarz będzie w stanie zalecić odpowiednie badania i konsultację u dietetyka,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel